شرایط کار در ایران

مخاطرات

با سلام

 

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در کسب و کار، این هست که درک درستی از محل زندگی خود داشته باشید. منظور این است که عوامل تاثیر گذار بر کسب و کار خود را بدانید.

در ایران مانند بعضی کشورهای دیگر شرایط کار، نکات ویژه ای دارد که به ویژن (چشم انداز) کسب و کار مربوط می شود. این که بدانید نهایت کسب و کار شما در کجاست. مثلا این که بخواهید با راه اندازی فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا شوید، یا با راه اندازی سرویس تاکسی اینترنتی، اسنپ شوید و مثلاهایی از این دست.

در زمینه چشم انداز بهتر است بدونید که شرایط ایران در رشد کسب و کارها متفاوت است و با بزرگ شدن کسب و کار، مخاطرات آن هم به شدت افزایش پیدا می کند. باید شریک های قوی داشته باشید و در سیستم کسب و کارهای بزرگ کار کنید که می توان گفت، سکان درآمدزایی فقط به شما تعلق ندارد!

پس اگر سرمایه خیلی زیادی دارید و می خواهید کسب و کار خود را رشد دهید، مخاطرات آن را هم بدانید. ولی اگر می خواهید پول بی دردسری داشته باشید، به متوسط راضی باشید. و وقتی به حد متوسط کسب و کار با درآمد زیر ۲۵۰ میلیون در ماه رسیدید، رشد را کمی کند کرده و در یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری کنید.

البته این پیشنهادات برای افراد جدید الورود به دنیای کسب و کار می باشد. بعد از کمی تجربه، خودتان این پست را کامل تر درک می کنید.

برای توضیح بهتر، به اینتاگرام من مراجعه و پست شرایط کار در ایران را ببینید.

موفق باشید. 🙂

0 مورد نقد و بررسی

محمد شیخی

→ خواندن مطلب قبلی

چرایی زندگی برای شروع کسب و کار

خواندن مطلب بعدی ←

یک مدیر موفق

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *